Zayıflama Hareketleri

0
258
zayıflama hareketleri

Kilo vermek için hangi programı uygulamanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Siz değerli kullanıcılar için sunduğumuz harika zayıflama hareketleri ile ideal kilonuza ulaşabilme şansı söz konusudur. Bu noktada teknik bilgileri tarafınıza ulaştıran ekibimiz, her geçen gün daha fazla kişinin fikir almasını sağlamaktadır.

Uygun bir cardiyo ve mide antrenmanı ile beraber vücudunuzun yağ depolanmasını sağlayan alanların incelmesini hedefleyebilirsiniz. Bu sayede zayıflama hareketleri ile en doğru sonuçlara erişebilecek ve yaşam kalitenizi üst sıralara çekebileceksiniz.

zayıflama hareketleri

En İyi Sonuçları Sunan Zayıflama Hareketleri

Sizler için sıralı tam liste olan zayıflama hareketleri paylaşımını gerçekleştireceğiz. Bu sayede kullanıcılar günlük olarak uygulaması durumunda kilo kaybı yaşayabilecektir. Fakat bu noktada uygulayacağınız diyet programı da hayati bir önem taşımaktadır. isterseniz 1 saat bisiklet sürün, 1000 tane mekik çekin; diyet programınızda yasaklı gıdaları tüketiyorsanız sporunuz boşa gidecektir. Şimdi gelelim, zayıflama için ne yapılmalı konusuna…

  • Günde 8-12 dakika arası yapacağınız tempolu eleptik göbek ve bel çevresinin yanı sıra bacakların ve üst gövdenin incelmesini sağlar.
  • Günlük 8-15 dakika arası bisiklet çevirmek yeterlidir. Tempolu ve hızlı olarak iki farklı parkura bölüp çalışabilirsiniz. Örneğin 4 dakika hızlı, 4 dakika tempolu.
  • Koşu bandı. Minimum 10, maksimum 15 dakika kadar koşu bandında tempolu yürüyüş ve koşu yapmanız gerekmektedir. Süreyi ayarlarken bisiklet ve eleptikte harcayacağınız zamana göre dengeleme yapın.
  • Mide hareketleri. Mide 3 farklı ana kas grubundan oluşmaktadır. Alt, üst ve yan olarak adlandırılan bu kas grupları, çoğu zaman mide hareketlerinin düzenli yapılmamasına bağlı yağlanabilir. Bu yağlanmalar sonucunda ise vücudunuzun kötü bir görüntü alması durumu söz konusudur. Bu yüzden program kapsamında sunduğumuz mide hareketlerine mutlaka göz atın.

Zayıflama Hareketleri ile 1 Ayda Kaç Kilo Vereceğim?

Eğer azimli bir şekilde spor ve beslenme programına ayak uydurabilirseniz ortalama 1 ayda vereceğiniz kilo oranı 6-10 arası olabilir. Daha fazla kilo kaybını sağlayan diyet programları ve antrenman programları kesinlikle faydalı değildir. Sizler için uygun olan yöntemleri izlemek ve buna bağlı kesin sonuç almanızı sağlayacak yollara yönelmek demek, kişilerin doğru bir mantalite izlemesini sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here