Hızlı Kilo Alma

0
228
hızlı kilo alma

Hızlı kilo alma hizmetlerinden faydalanmanız adına siz değerli kullanıcılarımıza cezbedici fikirler sunuyoruz. Bu sayede hem konforlu bir yaşama ulaşabilecek, hem de şikayetçi olduğunuz zayıflıktan tamamen arınabileceksiniz. Kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışan web sitemiz, temel olarak sunduğu bu faydalar ile kullanıcıların ideal sonuçlar almasına yardımcı olmaktadır.

Her insanın vücut tepkimesi farklıdır. Bazıları kilo almaya aşırı müsaitken, bazıları ise kilo vermeye müsaittir. Bu durumda ise kilo alamayan kişilere ağırlaştırılmış ve arttırılmış öğünlerle hazırlanmış programları uygulaması durumunda ideal kilosuna ulaşma garantisi verilmektedir. Web siteleri, diyetisyenler veya spor salonları bu noktada kullanıcıların ilk tercihidir. Alanında uzman olan teknik kadromuz yüzlerce kişinin kilo almasına ve kilo vermesine yardımcı olan programlarını sıralamıştır.

hızlı kilo alma

Hızlı Kilo Alma İşlemi İçin Önemli Olan Detaylar

Kullanıcılarımızı bu noktada bilgilendirmek ve aynı zamanda hızlı kilo almalarını sağlayacak detaylardan bahsetmek adına çalışmaktayız. Böylelikle kişiler yaşadıkları sorunların üstesinden gelebilecekler. Kilo almaya en müsait zamanlar sonbahar ve kış aylarıdır. Bu sebeple vücudun soğuğa karşı dayanıklılığı artarken, kilo verme işlemleri de zorlaşmaktadır. Yani kilo alma konusunda sorun yaşayan kişiler için sonbahar ve kış ayları altın anahtar olarak görülür. Kilo almak adına;

  • Mutlaka kilonuzun x2 katı kadar protein almalısınız. Yani 80 kilo iseniz minimum 160 gram kadar proteini günlük olarak tüketmelisiniz.
  • Karbonhidrat ağırlıklı bir beslenme programı tercih edilmelidir. Buğday ekmeği, esmer makarna, bulgur veya esmer pirinç ya da püre gibi gıdalar her öğünde olmalıdır.
  • Ara öğünleri aksatmayın! Yeşil elma, yağsız kuruyemişler, muz, fıstık ezmesi gibi ürünler ara öğün olarak görülmektedir.
  • Sporu aksatmayın. Cardiyo programlarından olabildiğince uzak durun. Sadece tempolu 7 dakika bisiklet sürmek ağır idman öncesi yeterlidir.

Kilo vermenin yolları bayanlar tarafından çok daha sık araştırılan bir durumdur. Bu sebeple kişilerin daha dinamik bilgi edinmesi açısından programlar paylaşmaktayız.

Hızlı Kilo Almada Spor Sonrası Yemeğin Önemi

Özellikle iyi bir antrenman yaptıktan sonra mutlaka spor sonrası öğünlerinizi aksatmamanız gerekiyor. Yani spordan en geç 1 saat sonrasına kadar mutlaka 250-300 gram kadar protein ağırlıklı bir gıda tüketmelisiniz. Balık, tavuk, et gibi gıdalar en fazla protein barındıran gıdalardır. Yumurta gibi öğünleri de sabah kahvaltısında tüketmeye çalışın. Tok tutucu gıdalardan uzak durmalı ve karbonhidrat / protein dengesini iyi kurmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here