Hakkımızda

Uzman kadromuzla diyet konusunda paylaşımlarımızı sizlere iletiyoruz. Beslenmeye yönelik programlar ile ideal kilonuza ulaşmanız ve aynı zamanda sıkılmadan programlara uyabilmeniz adına yeni güncellemeler sağlamaktayız. Türkiye genelinde birçok kişi istenen kilolarına ulaşabilmek adına diyetisyenlere başvursa da, bu noktada programların sıkıcılığı ve ilerleyiş kaydedemeye bağlı sorunlar sebebiyle kitleler kilolarından kurtulamamaktadır.

Ekibimiz zayıflama konusunda sunduğu bu cazip çözümlerle beraber sizlere en fazla hitap eden programları sunmaktadır. Ayrıca güncellenen ve yeni besin türleri ile birleştirilmiş programlar sayesinde sıkılmadan, her öğünde farklı yemek tüketerek diyet programlarınıza uyum sağlayabileceksiniz.

Uzman Kadromuzdan Diyet Programları

Uzman kadromuz tarafından hazırlanan diyet programları sayesinde binlerce kişi sağlıklı bir şekilde kilolarından kurtulabilmiştir. Bu sebeple kullanıcılara her zaman yenilenen programları sıralıyor ve istenen kilolara ulaşmanızı sağlıyoruz. Beslenme ve diyete yönelik programlar sunulurken;

  • Kilo alıp vermeye bağlı en ideal programlar sunulmaktadır.
  • Tüm program zinciri hazırlanırken protein, karbonhidrat ve diğer vitaminlerin dengeli olmasına özen göstermekteyiz.
  • Sürekli olarak sebze ve hayvansal gıdaların güncel protein miktarları takip edilmektedir.
  • Ayrıca kişilere hayvansal gıda veya vejetaryen gıdalar ile hazırlanmış programlar sunmaktayız.

Bu sayede kullanıcılar kilo verme konusunda yaşadığı tüm sıkıntıları gerisinde bırakabilmekte ve ideal kilolar ile yaşamlarını sürdürebilmektedir. Bu alanda sunulan bilgiler vasıtasıyla binlerce üyemiz ve ziyaretçimiz, kendilerine %100 uyum sağlayacak programlara ulaşabilmektedir.

Sağlıklı Beslenme Neden Önemli?

Kullanıcıların birçoğu sağlıklı beslenme konusunu sadece ‘ideal kiloya’ ulaşma olarak algılayabilir. Fakat bu yanlış bir düşüncedir. Metabolizma her kişide aynı hız veya yavaşlığı sağlamaz. Kimisi çok hızlı kilo alabilirken, kimisi ise kilo tutmama sorunlarına sahiptir. Yani ideal kilo hiçbir zaman net olarak belirlenemez ve sabit tutulamaz. Bu yüzden bizler için önemli olan faktör ise sağlıklı beslenebileceğimiz ortam zeminleri yaratmaktır. Zararı bilimsel olarak kanıtlanmış olan gıdalar tüketmek sizlerin zamanla ciddi problemlerle karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.

Özellikle fastfood tarzında gıdalar başta olmak üzere diğer katı veya sıvı yağlar ile hazırlanmış yemeklerin insan sağlığına olumsuz etkiler oluşturduğu bilinmektedir. Yani bu gibi durumlarda önemli olan faktör mutlaka doğru diyet programları veya günlük öğünlerle beslenmekten geçmektedir. Önemi ise;

  • Daha geç yaşlanmanızı sağlar. Özellikle üstte belirtilmiş olan zararlı gıdalar insan sağlığı için olumsuz etkiler yaratabilmektedir.
  • Aynı zamanda düzenli spor ile kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz.
  • Doğru beslenmek sizlerin kas bakımından güçlenmenizi, yağ bakımından erimenizi sağlar.
  • Güne daha mutlu başlamanızı ve gün içerisinde enerjik olmanızı hedefler.
  • Hassasiyetiniz daha fazla artar. Gıdaların tadı veya kokusuna daha lezzetli bir şekilde yaklaşabildiğinizi fark edeceksiniz.

Ve bunun gibi birçok olumlu yön sunmasından dolayı günümüzde pek çok kişi bu tarz gıdalara öncülük vermektedir. Aynı zamanda Türkiye genelinden bizleri takip eden kullanıcılarımız için günlük olarak alternatif paylaşımlar da bulunmaktayız.

1 Ayda Kaç Kilo Veririm?

Kilo vermek isteyen kişiler ideal programlara yönelmesi durumunda 1 ayda ortalama 8 ila 10 kilo arası verebilir. Birçok kişi bilmediğinden dolayı şok diyetlerine yönelse de, programda fazlasıyla olumsuz etken olmasından dolayı insan sağlığı için olumsuz etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu sebeple daha yavaş, fakat kalıcı olarak kilo vermenizi sağlayacak programlara yönelmeniz gerekmektedir. Bu programlar sayesinde ağır adımlarla verilen kilolar kalıcı olarak yitirilecek ve daha sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz.

Şok diyetleri yapan kişiler zamanla yaşam standartlarında düşüşler, günlük enerji kayıpları, her ne kadar kilo verse de iştahsızlık ve yemeklerden tat alamama gibi durumlarla karşılaşmaktadır. İnsan vücudu 1 günde 10 kilo alamıyorsa, yine 1 gün veya 1 hafta içerisinde 10 kilo veremez! Yani bu dengeyi bilmek demek sizlerin yaşam kalitenize daha fazla önem vermenizi ve sağlıklı bir düşünce yapısıyla diyet programına uymanızı sağlar. Bu sebeple kullanıcılara bilgiler aktarabilmek ve daha fazla fikir edinmelerini sağlamak adına birçok noktanın altını çizmekteyiz.

Kilo Alıp Vermeye Bağlı Harika Diyet Programları

Kilo verme veya alma konusunda sorun yaşayan kullanıcılarımız için bu konuda uzmanlaşmış editör ekibimizle günlük paylaşımlar sunmaktayız. Öncelikle hem kadınlar, hem de erkeklerin daha sık şikayetçi olduğu konu kilo fazlalığını ele alalım. Bu noktada sizlerin kilo ölçütüne göre hazırlanan bir diyet programı uygulamanız gerekmektedir. Yani ortalama 80 kiloya sahipseniz, kilo verebilmek için kilo başı 1.3 gram kadar bir protein almanız yeterli olacaktır.

Bu durumda hem sağlıklı beslenecek, hem de verdiğiniz kiloları geri almama şansı elde edeceksiniz. Nitekim bir nevi doğal yöntemler ile mide küçültme olarak da söylenebilir. Daha doyurucu gıdalar tüketecek, yasaklanmış olan besinleri tamamen programınızdan atarak doyduğunuzu hissedeceksiniz. Bu gibi beslenme durumlarında ise kendi kilonuza en uygun diyet programlarını seçmelisiniz. Örneğin bir diyet programında yağsız antrikot 200 gram kadar tüketilmesi söyleniyorsa ve bu kişinin daha az tüketmesi gerekse, bu durumda et miktarını kilonuza ve protein dengesine göre belirlemelisiniz. Böylelikle diyet programlarında yapacağınız düzenlemeler sizlerin daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlar ve dışarıya daha az ücret harcamanıza neden olur

Kilo almak isteyen kullanıcılar için bu durum tam tersidir. 70 kilo birisi kilo almaya yönelik program arıyorsa mutlaka spor salonunda günlük antrenman yapmalı ve aynı zamanda kilo başı 2 gram kadar protein almalıdır. Yani günlük 140 gram protein ile beslenmeli ve kilosunu düzenli takip ederek her kilo alımında biraz daha protein miktarını arttırmalıdır. Böylelikle istenen kilolara ulaşmak söz konusu olacaktır.

Zayıflamak ve İdeal Kiloya Ulaşmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Zayıflamak isteyenlerin ortak buluşma noktası olan web sitemiz, her daim en uygun diyet programlarını paylaşmaktadır. Bu sayede konulara ilişkin yaşanan problemleri ortadan kaldırabilecek ve aynı zamanda ideal kilonuza kısa sürede ulaşabileceksiniz. Bu noktada sizler için en uygun programları paylaşan web sitemiz, aynı zamanda güncellemeler ile beraber siz değerli kullanıcıların daha az harcama yaparak kilo vermesini sağlıyor. Çoğu zaman diyetisyenler bir program için yüksek meblağlar talep etmeleri sebebiyle, kişiler kendi başına kilo vermek zorunda kalmaktadır.

Bu gibi durumlarda biraz sabır göstermek ve konulara karşı bilgi sahibi olmak yeterli olacaktır. Nitekim diyet konusunda sizleri en iyi şekilde yönlendiren ekibimiz, cazip bilgileri almanızı sağlar ve siz değerli kullanıcıların yaşam standartlarını kaliteli bir hale dönüştürür. Günlük olarak edineceğiniz bilgiler doğrultusunda artık en ufak bir problem yaşamadan kilo kayıplarını sağlayabileceksiniz.

Site Genel Analizi

Alanında kendisini geliştirmiş uzman kadromuz tarafından hazırlanan diyet programları ile artık fazla kilolarınız sorun olmaktan çıkıyor! Hemen siz de programlara göz atabilir ve edindiğiniz bilgiler doğrultusunda yaşam kalitenizi en üst sınırlara kadar taşıyabilirsiniz. Kilo alamama veya verememe durumlarının yanı sıra sağlıklı besinler, merak ettiğiniz birçok detay ve harika doğal karışımların sıralı tam listesini kullanıcı kadromuzla paylaşmaktayız. Böylelikle birçok detay hakkında bilgi sahibi olabilmek mümkündür.