Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

0
226
bölgesel zayıflama

Daha güzel bir fiziğe sahip olmak adına bölgesel zayıflama yöntemlerini uygulamanız gerekir. Bu durum hem fiziki açıdan hem de psikolojik yönden sizleri olumlu şekilde etkilemeye neden olacaktır. Bölgesel zayıflama, bir bakıma sıkılaşmayla aynı düşünebilir. Sarkan bölgelerinizi toparlayarak daha dikkat çekici şekilde görünmesini sağlamış olursunuz. Kendinizi yenilemeniz ve güzel görünmeniz adına önemlidir. Bu sayede daha fazla özgüven duymanıza yardımcı olacaktır. Hastaların kafasında çokça kurmuş olduğu bazı sorular ister istemez olabiliyor. Kimi vatandaşımız da bölgesel zayıflama yöntemlerine başvurmayı düşünüp çekimser kalabiliyor. Acaba ne kadar faydalı olur, zararlarını görür müyüm gibi bazı endişeler içerisinde olabiliyor. Eğer ki 20 den fazla kilonuz varsa bunu kendi başınıza halletmeniz çok sağlıklı olmayacaktır. Bunun için izlenmesi gereken yol ise bir an önce estetisyene başvurmanız olacaktır. Zayıflama yöntemleri içerisinde şunları eklememiz mümkündür.

bölgesel zayıflama

Bölgesel Zayıflama Teknikleri 1: Zeltiq Yöntemi

Son dönemde bölgesel zayıflamak isteyen bayanların en çok başvurduğu yollar arasında zeltiq yöntemi yer alıyor. Fazla kilolardan uzaklaşmak ve hayalde kurulan görüntüye ulaşabilmek adına önemlidir. Daha öncelerde bölgesel zayıflamak adına başvurulan yollar içerisinde zayıflama ve liposuction gibi çözüm yöntemleri yer alıyordu. Günümüz koşullarında bakıldığı zaman ise hala bu tür yöntemlere devam edildiği söylenebilir. Fakat zeltiq yönteminin 30 kat daha fazla şekilde fayda sağladığını söylememiz lazım. Terapi uygulandığı bölgede ise yağ bölgeleri sıfır altına kadar düşme gösterecektir. Kristalize olan yağ hücrelerin daha fazla etkisiz hale gelmesiyle birlikte zayıflama süreci içerisine girmeye başlayacaksınız. Karaciğer bu hücreleri vücudunuzdan atmaya başladıktan sonra ise bölgesel olarak incelmeye başlıyorsunuz. Yıllarca hayalini kurmuş olduğunuz fiziğe ulaşmanıza yardımcı oluyor. Üstelik bu tür uygulamalara başvuran kişilere bakıldığı zaman da hiçbir şekilde istenmeyen sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalınmadığı bilinmelidir. Tamamen sağlıklı diyebileceğimiz çözüm yollarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

bölgesel zayıflama

Zeltiq ile Kesin Sonuç Alır Mıyım?

Bunun için ise tek bir seansın yeterli olduğunu söylememiz lazım. Fakat haddinden fazla bir kiloya sahip kişiler başvuracaklar ise o zaman birden fazla seans almak zorunda olunabilir. Zayıflama için mutlaka bu yollara başvurulması gerektiğini söylememiz gerekir. Diyet listesi de bu uygulama ile beraber mutlak suretle tercih edilmelidir. Bu uygulamayı yapıp etkisini gördükten sonra ise 6-7 ay tekrardan bir uygulama yapılması gerekebilir. Çünkü bıraktıktan sonra istenmeden yeniden kilo alma durumları söz konusu olabilir. Formun korunması adına mutlaka takip altında kalınması gerekir. Aynı zamanda bölgesel zayıflama isteyen kişiler egzersiz hareketlerini evde deneyerek de bunu başarabilir. İstenmeyen fazlalık bölgeleriniz için farklı egzersiz hareketlerini uygulayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here